Informacija
iBiblioteka
DUK

Kaunas: datos ir faktai

Elektroninis žinynas (EŽ) „Kaunas: datos ir faktai“ (datos.kvb.lt) – Kauno istorijos žinių lobynas internetinėje erdvėje. Lietuvių, anglų ir vokiečių kalbomis pateikiama susisteminta tekstinė ir vaizdinė informacija, susijusi su Kauno (iš dalies ir Lietuvos) istorijos datomis ir įvykiais, einamųjų metų sukaktys, amžininkų atsiminimai, vaizdų galerija – nuo seniausių laikų iki šių dienų.

Kauno istorijos įvykių chronologija suskirstyta į laikotarpius pagal valstybės raidos etapus. Iš įvairių visuomenės gyvenimo sričių atrinktos datos ir faktai, papildyti informatyviomis iliustracijomis. Siekiant sudaryti galimybę platesnėms studijoms ir nurodyti EŽ informacijos kilmę, prie kiekvieno Kauno istorijos datos ir fakto aprašymo pateikiamas literatūros ir šaltinių sąrašas.

datos.kvb.lt

Norimos informacijos galite teirautis ne tik atėję į KAUNISTIKOS skaityklą (K. Donelaičio g. 8, 104 kab., I aukštas), bet ir nuotoliniu būdu. Rašykite mums el. paštu kaunistika@azuolynobiblioteka.lt, skambinkite telefonu +370 37 32 42 44.