Informacija
iBiblioteka
DUK

Ąžuolyno biblioteka

Ąžuolyno biblioteka yra neišsemiamai įkvepianti žinių, kūrybos, darbų, kokybiško laisvalaikio ir atradimų biblioteka-parkas, kuriama galvojant apie ateitį.

Įsikūrusi žaliausioje miesto vietoje – Mažajame ąžuolyne – kiekvienam lankytojui yra tarsi šviežio oro gūsis, padedantis kurti, pažinti, tobulėti.

Kauno Ąžuolynas – didžiausias Europoje ąžuolynas, esantis miesto teritorijoje. Unikali, istoriškai ir kultūriškai reikšminga bibliotekos įsikūrimo vieta, leidžianti trumpam atitrūkti nuo miesto triukšmo nenutolstant nuo Kauno centro, pasufleravo naująjį jos pavadinimą.

Esame nepailstantys profesionalai, dirbame su ugnele, drąsiai priimame iššūkius, įkvėpdami visus aplink save.

Visa tai suteikia deguonies smegenims — pažindina su tūkstančiais pasaulių, leidžia atrasti naujas savirealizacijos galimybes, patirti įkvepiančių intelektinių nuotykių.

Ąžuolyno biblioteka yra Kauno ir Marijampolės apskričių savivaldybių viešųjų ir mokyklų (išskyrus aukštųjų) bibliotekų metodikos, bibliografijos ir informacijos centras. Čia tiriama bibliotekų veikla, rengiami metodiniai ir informaciniai leidiniai, dalijamasi informacijos ištekliais, teikiama profesinė pagalba.

Biblioteka nuolat puoselėja ryšius su partneriais, draugais bei rėmėjais. Esame atviri ir nuolat bendradarbiaujame su įvairiomis verslo įmonėmis, akademinėmis institucijomis bei visuomeninėmis organizacijomis, organizuojame renginius, įgyvendiname bendras veiklas ir projektus. Ieškome inovatyvių veiklos sprendimų ir plėtojant teikiamas paslaugas.