Informacija
iBiblioteka
DUK

Biblioteka šiandien

Ąžuolyno bibliotekos paslaugomis kasmet naudojasi apie 8 tūkst. registruotų vartotojų, kasdien apsilanko daugiau kaip 320 lankytojų. Populiariausia paslauga vis dar išlieka leidinių skolinimas į namus. Bibliotekoje taip pat galima naudotis kompiuteriais ir internetu, vyksta renginiai, parodos, mokymai.
Bibliotekoje sukauptas 1,7 mln. dokumentų fondas, kurį sudaro įvairios tematikos (socialinių ir humanitarinių mokslų; gamtos ir technikos mokslų; dailės, muzikos, grožinės literatūros; kaunistikos) leidiniai lietuvių ir pagrindinėmis užsienio kalbomis.
2019 m. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje pradėti įgyvendinti du investicijų projektai, kurių metu rekonstruotas pagrindinis pastatas Radastų g. 2. Kartu su modernizuojamu pastatu, tobulinti ir firminis stilius, logotipas, bibliotekos paslaugos, tvarkos, interneto svetainė.
Modernizuota biblioteka savo skaitytojus 2024 m. sausio 19 d. pasitiko atnaujintomis jaukiomis erdvėmis, apstatytomis stilingais baldais ir naujausia įranga bei kviečia naudotis aktualiomis paslaugomis informacijai, mokslui ir darbui, atsipalaidavimui, edukacijai ir laisvalaikiui.
Kol bus įgyvendintas II bibliotekos modernizacijos etapas, K. Donelaičio g. 8 rūmuose vis dar galėsite lankytis Meno ir muzikos, Senųjų ir retų spaudinių, Kaunistikos skaityklose, Edukacijų erdvėje, Senosios Knygos muziejuje, taip pat veiks ir Mokymų klasė, bus organizuojamos įvairios parodos ir renginiai.
Biblioteka kviečia Kauno miesto, regiono bendruomenę ir svečius iš kitų miestų pasinerti į žinių ir nuotykių pasaulį. Pastaruosius kelerius metus smarkiai besikeičiant šiuolaikinės visuomenės informacijos vartojimo įpročiams, bibliotekoje atsižvelgiama į pokyčius. Siūlomos atnaujintos paslaugos, ieškoma naujų netikėtų formų renginiams, parodoms, edukacijoms, kartu su kitomis Lietuvos bibliotekomis vykdomi projektai ir programos, atkreiptos į kritinio mąstymo ugdymą, informacijos vartojimą, visapusį asmeninį bei profesinį augimą.