Pokalbių klubo „Pasibalbatuokim“ antrasis pasimatymas


Renginio detalės

Vasario 28 d. 17.30–19 val. kviečiame į pokalbių klubo „Pasibalbatuokim“ antrąjį pasimatymą Ąžuolyno bibliotekoje, Ąžuolo salėje, 2 a. (Radastų g. 2, Kaunas).

Pirmojo susitikimo metu išmėginome klubo formatą, pratestavome idėją, susipažinome, smagiai ir labai įdomiai pasišnekučiavome apie perfekcionistinę greičio ir nuovargio visuomenę. Drąsiai galime teigti, kad pirmas blynas iškepė itin skanus! Labai džiugina klubu besidominčių žmonių įvairovė – sulaukėme įvairaus amžiaus, profesijų, požiūrių ir gyvenimiškų situacijų žmonių, tad pasibalbatavimas buvo dinamiškas, nenuspėjamas ir tuo labai žavus.

Antrojo susitikimo metu tolau kalbėsime apie mus jaudinančias socialines temas. Šį kartą su klubo nariais išrinkome temą, kuri visame pasaulyje darosi vis aktualesnė, o jos rinkos dalis eksponentiškai auga. Šnekučiuosimės apie tėvystę, kurios centriniu objektu tampa ne vaikai, bet gyvūnai (angl. pet parenting). Aptardami šią temą, būtinai paliesime ir kitas tėvystės praktikas bei šiuolaikinės vaikystės tendencijas, kurios tampriai siejasi su kitomis mūsų gyvenimo sritimis – užimtumu, vartojimu, gyvenimo stilių ir asmeninių santykių įvairove. Ateikite, bus smagu, jauku ir įdomu!

Daugiau informacijos apie klubą rasite Ąžuolyno bibliotekos interneto svetainės skiltyje „Pasibalbatuokim“.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukuose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.