Informacija
iBiblioteka
DUK

Ekskursijos

Po rekonstrukcijos atsivėrusi Ąžuolyno biblioteka kviečia sugrįžti į atsinaujinusias, jaukias ir modernias, begales atradimų žadančias erdves Radastų g. 2. Ta proga paruošėme net keturias nuotaikingas, daug naujo ir įdomaus Jūsų akims ir mintims suteiksiančias ekskursijas.

Prekybos, pramonės ir amatų rūmų 85-ųjų atidarymo metinių proga organizuojame ekskursijas po architekto Vytauto Landsbergio-Žemkalnio projektuotą modernistinės architektūros pastatą K. Donelaičio g. 8. Ekskursijos vyks visus metus kartą per mėnesį.

Susipažinkite, užsiregistruokite, pasimėgaukite!

Ekskursija „Ąžuolyno biblioteka – praeitis ir dabartis“ nukels į netikėčiausius Mažojo Ąžuolyno praeities epizodus, o jau turimą žinių bagažą papildys įdomiausiais faktais apie Ąžuolyno bibliotekos raidą ir netikėtomis detalėmis iš bibliotekos statybų istorijos. Susipažinsite su modernizuotomis bibliotekos erdvėmis, sužinosite buvusią ir esamą patalpų paskirtį, pamatysite rekonstrukcijos metu išsaugotas autentiškas interjero detales. Ekskursija subalansuota bibliotekos svečiams, mėgstantiems naujoves su istorijos prieskoniu!

Artimiausių ekskursijų datas galite rasti Renginių kalendoriuje.

Grupės dydis: 5–25 asmenys

Trukmė: 45 min.

Informacija ir užsakymas: tel. +370 37 32 42 44 arba el. paštu kaunistika@azuolynobiblioteka.lt

Ekskursija „LiteraTuras: kelionė po modernizuotą Ąžuolyno biblioteką“ kvies sugrįžti į atnaujintas Ąžuolyno bibliotekos erdves, susipažinti su pasikeitusiu atvirų fondų išdėstymu, patyrinėti atokvėpio ir įkvėpimo užuovėjas, įsijausti į bibliotekininko vaidmenį bei išbandyti skirtingas patyrimines veiklas. Sužinokite, kokias istorijas nuo šiol pasakos biblioteka parke ir parkas bibliotekoje!

Artimiausių ekskursijų datas galite rasti Renginių kalendoriuje.

Grupės dydis: iki 25 asmenų

Trukmė: 45 min.

Informacija ir užsakymas: tel. +370 37 32 43 09 arba el. paštu ekskursijos@azuolynobiblioteka.lt

Patyriminė ekskursija „Susitikime BibliotEKOje“ ves 11–16 metų paauglius ekologinės bibliotekos istorijos keliais. Sužinosite technologinės bibliotekos pažangos – perėjimo nuo popieriaus prie skaitmeninimo – reikšmę, išbandysite bibliotekos inovacijas, pažinsite Išradimų būstinę, iš antrinių žaliavų susikursite suvenyrą. Patirkite ir ištirkite ekologinę bibliotekos misiją!

Artimiausių ekskursijų datas galite rasti Renginių kalendoriuje.

Grupės dydis: iki 25 asmenų

Trukmė: 45 min.

Informacija ir užsakymas: tel. +370 37 28 18 59 arba el. paštu s.lukeniene@azuolynobiblioteka.lt

Ekskursija „Biblioteka vaikams: skaityk, išgirsk ir patirk“ pakvies vaikus ir jų tėvelius apsilankyti po rekonstrukcijos atsivėrusioje naujoje Vaikų ir jaunimo erdvėje. Susipažinsite su gausiu leidinių fondu, pamatysite įdomiausias, naujausias knygas, sužinosite apie čia vykstančias edukacijas, kūrybines dirbtuves, renginius, knygų pristatymus, Kultūros paso programą ir kt. Atėjusius Jus pasitiks Vaikų erdvėje saugoma pelių ekspozicija, kurioje galėsite surasti didžiausią, mažiausią ir Jums gražiausią pelytę.

Artimiausių ekskursijų datas galite rasti Renginių kalendoriuje.

Grupės dydis: iki 25 asmenų

Trukmė: 45 min.

Informacija ir užsakymas: tel. +370 37 32 42 25 arba el. paštu vaikai@azuolynobiblioteka.lt

Ekskursija po buvusius Prekybos, pramonės ir amatų rūmus 85-ųjų atidarymo metinių proga vyks kartą per mėnesį visus metus!

Kviečiame susipažinti su brandžiausiu architekto Vytauto Landsbergio-Žemkalnio projektuotu modernistinės architektūros pastatu, kuris buvo atidarytas 1939 m. vasario 18 d. Ekskursijos metu pamatysite daug išlikusių autentiškų išorės ir interjero elementų, baldų, meno kūrinių. Išgirsite apie pradingusius paveikslus ir kėdes, atrastas freskas, Senelį iš Kosmoso ir kitas intriguojančias istorijas. Juk pastate veikė Prekybos, pramonės ir amatų rūmai, armijos štabas, generalinis komisariatas, biblioteka…

Ekskursijos vieta: K. Donelaičio g. 8.

Ekskursijos trukmė: apie 1 val.

Grupės dydis: iki 25 žmonių.

Grupės nuo 10 žmonių gali užsisakyti ekskursiją individualiai.

Numatomos datos: kovo 20 d., balandžio 24 d., gegužės 22 d., birželio 19 d.

Būtina registracija. Sekite informaciją.

Informacija ir užsakymas: tel. +370 37 32 42 44 arba el. paštu kaunistika@azuolynobiblioteka.lt