„Savanorystė vyresniame amžiuje. Iššūkis ar misija įmanoma?”

Renginio detalės

Vasario 13 d. 18 val. kviečiame į atvirą renginį „Savanorystė vyresniame amžiuje“ . Iššūkis ar misija įmanoma? Ąžuolyno bibliotekoje, Ąžuolo salėje, 2 a. (Radastų g. 2, Kaunas).

Vasario 13 d. 18 val. kviečiame į atvirą renginį „Savanorystė vyresniame amžiuje. Iššūkis ar misija įmanoma?“  Ąžuolyno bibliotekoje, Ąžuolo salėje, 2 a. (Radastų g. 2, Kaunas).

Renginyje svečiuosis savanorių asociacija „Kultūristai“, todėl turėsite galimybę ne tik susipažinti su savanoriškos veiklos galimybėmis Ąžuolyno bibliotekoje, bet ir išgirsite kultūristų patirtį. Sieksime diskusijos keliu atrasti receptą, kaip išlaikyti savanorystės prasmę visuose amžiaus tarpsniuose ir prisikviesti vyresnio amžiaus žmones tapti savanorių bendruomenės dalimi.

Kviečiame buvusius, esamus ir būsimus savanorius atvykti į renginį, žaisti, išgirsti bei diskutuoti.

Lauksime atvykstant!

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukuose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.