Respublikinis teatralizuotas muzikos festivalis „Zoomuzika – 2024“

Renginio detalės

Respublikinis teatralizuotas muzikos festivalis „ZOOMUZIKA"Respublikinis teatralizuotas muzikos festivalis „ZOOMUZIKA“ – tai laiko patikrintas, ne pirmus savo gyvavimo metus skaičiuojantis, muzikuojančių vaikų, jų mokytojų ir tėvelių itin mylimas renginys, kasmet visus dalyvius ir klausytojus įtraukiantis į ypač nuotaikingą ir spalvingą muzikinę gyvūnijos pasaulio personažų teatralizuotą fiestą! Festivalis kaskart tampa ypatinga švente jauniesiems muzikantams, kurioje nevaržomai bunda ir skleidžiasi vaikų sceninis artistiškumas, muzikalumas ir patiriamas tikrasis muzikavimo džiaugsmas!

Šiais metais „ZOOMUZIKA – 2024“ kviečia muzikinę šventę pasitikti atsinaujinusioje Ąžuolyno bibliotekoje!

Renginio data ir laikas: balandžio 12 d., 10–16.30 val. (su pertrauka)
Renginys vyks Ąžuolyno bibliotekos Žvaigždžių salėje, 1 a., (Radastų g. 2, Kaunas).

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukuose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.