Psichologo Timo Petraičio knygos „Pinigų laiškai. Lietuviška pinigų taupymo istorija“ pristatymas 


Renginio detalės

Psichologo Timo Petraičio knygos „Pinigų laiškai. Lietuviška pinigų taupymo istorija“ pristatymas 
Antroji psichologo Timo Petraičio knyga „Pinigų laiškai. Lietuviška pinigų taupymo istorija“, ką tik aptarta Vilniaus Knygų mugėje, bus pristatoma ir Kaune. Kovo 2-ą dieną (šeštadienį) 11 val. kviečiame kauniečius ir miesto svečius į pristatymą Ąžuolyno bibliotekoje (Radastų g. 2).
Knyga „Pinigų laiškai“ – tai psichologo įžvalgos apie laimingesnį santykį su pasauliu. O pinigai čia turi šiokios tokios įtakos. Jie gali veikti santykius, sveikatą, laisvalaikį, ir atvirkščiai – laisvalaikis, sveikata, santykiai gali veikti pinigus.
Kaip ir tiems dviratininkams, besileidžiantiems į ištvermės varžybas su labai mažai daiktų, Timas siūlo išsigryninti gyvenimo kryptį iki esmės ir atmesti nereikalingus dalykus. Revizuoti savo santykį su darbais, aplinka ir pasauliu, nes tik kantriai, po truputį daromi pokyčiai linkę užsilikti ir tapti nauju gyvenimo būdu.
Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.