Pirmosios pagalbos edukacija-paskaita vaikams „Kaip tapti didvyriu?“


Renginio detalės

Tapti didvyriu bet kurią akimirką galime kiekvienas, jeigu tik žinosime, kaip elgtis. O sužinoti, kaip elgtis artimui patekus į nelaimę, kviečia lektorė, sveikatos edukologė, VŠĮ „D&DM“ direktorė Daiva Marazienė. Pirmosios pagalbos edukacija-paskaita vaikams „Kaip tapti didvyriu?“ vyks kovo 9 d. (šeštadienį) 12 val. Ąžuolyno bibliotekos Žvaigždžių salėje (1-ajame aukšte).

Pirmos pagalbos paskaitos metu vaikai sužinos, kaip tapti šauniu gelbėtoju – kaip nusiraminti prieš teikiant pirmąją pagalbą, kokia turi būti veiksmų seka, kaip iškviesti reikalingas tarnybas, jei šalia nėra suaugusiųjų. Su specialiai tam pritaikyta liemene bus mokoma, kaip gelbėti užspringusį draugą. Taip pat dalyviai galės išbandyti pradinio gaivinimo veiksmus (išorinį širdies masažą ir dirbtinį kvėpavimą). Lektorė aptars dažniausiai nutinkančias nelaimes ir kaip vaikai gali padėti draugams ar artimiesiems.

Renginio metu bus pristatomos knygelės „Pirmoji pagalba“ – naudinga priemonė tėvams, ugdytojams, visuomenės sveikatos specialistams, kuriems rūpi išmokyti vaikus teikti pirmąją pagalbą. Visi renginyje dalyvavę vaikai gaus knygelę bei jos personažo Vikriaus sertifikatą.

Iki susitikimo!

 

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.