Paskaita-pasidainavimas „Mamos balso ir dainavimo reikšmė“ su muzikos terapeute Giedre Raguotiene


Renginio detalės

Turbūt visose kultūrose ar tautose motinos dainuodavo savo vaikams – bandydavo atliepti jų pirminius emocinius poreikius pasitelkdamos nesudėtingas dainas ir melodijas. Apie gilesnę to reikšmę kalbėsimės Ąžuolyno bibliotekoje balandžio 20 d. 12 val. (Ąžuolo salėje).

Paskaitoje bus detaliau pristatoma mamos balso ir dainavimo motinystės kelionėje vertė, jų nauda mamai įveikiant psichologinius ir fizinius sunkumus, kuriant ryšį su vaikeliu bei padedant jam augti. Aptariama lopšinių terapinė vertė ir galimybės jas taikyti šių dienų muzikos terapijoje. Paskaitos pabaigoje bus praktinė dalis, kurios metu kartu mokysimės ir dainuosime lopšines, giedosime sutartines.

Paskaitą ves muzikos terapeutė, LLTI etnologijos srities doktorantė Giedrė Raguotienė, kuri jau daugiau nei 10 metų atlieka lietuvių liaudies dainas ir sutartines, domisi tradicinės muzikos terapine verte. Savo disertaciją rengia apie motinystės tradicijas bei mamos ir vaiko ryšio formavimąsi.

 

            Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.