Modernizmas: Ekskursija K. Donelaičio g. 8 (registracija uždaryta)

Renginio detalės

Modernizmas: Ekskursija K. Donelaičio g. 8.Kviečiame susipažinti su dar vienu modernistinės architektūros perlu Kaune – brandžiausiu architekto Vytauto Landsbergio-Žemkalnio projektuotu pastatu, kuris buvo atidarytas 1939 m. vasario 18 d. Ekskursijos metu pamatysite daug išlikusių autentiškų išorės ir interjero elementų, baldų, meno kūrinių. Išgirsite apie pradingusius paveikslus ir kėdes, atrastas freskas, Senelį iš Kosmoso ir kitas intriguojančias istorijas. Juk pastate buvo Prekybos, pramonės ir amatų rūmai, armijos štabas, generalinis komisariatas, o dabar čia vis dar veikia biblioteka.

Festivalio metu bus organizuojamos dvi ekskursijos. Dėl riboto vietų skaičiaus kviečiame registruotis. Tai padaryti galite nuo gegužės 24 d., registracijos formą galėsite rasti štai čia.

Ekskursijų data ir laikas:
Birželio 6 d. 17.00–18.00 val.
Birželio 7 d. 18.00–19.00 val.

Tiksli susitikimo vieta bus pranešta registracijos patvirtinimo laiške.

Registracija uždaryta. Grupė pilna.

Renginys nemokamas.

┌┘┌┘Daugiau informacijos apie festivalį: www.audrafestival.lt

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.