Madų šou „Tvariai – ne tik nuogai“

Renginio detalės
  • Data:
  • Kategorijos:

Madų šou „Tvariai – ne tik nuogai“Biblioteka yra tvarios literatūros namai, gyvuojantys jau daug amžių. Čia užsukęs, vartysi, skaitysi knygas ir greičiausiai rasi ženklų, kuriuos paliko ankstesni skaitytojai. O koks pats atkeliausi į biblioteką? Ką dėvėsi? Greičiausiai tavo apranga irgi turės istoriją. Kokia ji?

Eksperimentuodama su tvarios literatūros ir mados idėjomis, Ąžuolyno biblioteka (Radastų g. 2) kviečia į madų šou, kuris vyks birželio 8 d. nuo 16.00 val. ant paradinių bibliotekos laiptų ir kuriame bus galima sužinoti, kaip skirtingi dizaineriai ir stilistai kuria naujas istorijas iš senų drabužių ar audinių. Tad užsuk pasižiūrėti, kokios tvarios idėjos vaikšto po biblioteką – galbūt ir tau kils naujų minčių!

Viso renginyje bus rodomos 6 kolekcijos.

Renginys nemokamas.

┌┘┌┘Daugiau informacijos apie festivalį: www.audrafestival.lt

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse