Kvapų naktis 2024: biblioteka Ąžuolo paunksmėje

Renginio detalės

Kvapų naktis 2024: biblioteka Ąžuolo paunksmėjeĄžuolyno biblioteka ruošiasi jau tradicija tampančiai išvykai į pojūčius žadinančią Kvapų naktį, vyksiančią VDU Botanikos sode. Šįmet lankytojus biblioteka pasitiks liepos 12 d. nuo 15.00 iki 20.00 val. prie senųjų vartų take stūksančio didžiulio ąžuolo. Jaukioje tvirto medžio paunksmėje įsikurs įkvepiančios, pažintinės bei atpalaiduojančios veiklos: vienai dienai bus atverta unikali skaitykla, vyks knygelių įrišimo ir kūrybinio rašymo dirbtuvės, be to, turėsite galimybę sužaisti vieną kitą literatūrinių žaidimų partiją.

Ąžuolyno bibliotekos programa kvapų naktyje:

Skaitykla „Nuo sodų iki rašymo meno“
Atokvėpiui ir įkvėpimui kviečiame vartyti, skaityti arba į namus skolintis meno, muzikos ir grožinės literatūros knygas, kuriose skleidžiasi kvapų, skonių ir augalijos pasaulis.

Mažo formato knygelių įrišimo dirbtuvės „Žydintys užrašai“
Vasarą atsiranda daugiau laiko ne tik skaityti, bet ir kurti. Kviečiame išmokti knygų įrišimo meno ir susikurti užrašų knygelę. Dirbtuvės veiks visą dieną.

Kūrybinio rašymo dirbtuvės ,,Sinestezija: kaktusas ar čiobrelis?“
Tai trumpas pasikapstymas atminties ir pojūčių labirintuose apie tai, kas esame. Apie samanas birželį. Apie bičių įgėlimus. Apie persivalgymą uogomis vaikystėje.
Dirbtuvių laikas: 16.00–17.30 val.
Dirbtuvių vieta: Ąžuolyno bibliotekos skaityklos erdvė po Ąžuolu. Dirbtuvėse gali dalyvauti iki 20 asm. Užsiregistruoti bus galima vietoje nuo 15.00 val. iki 16.20 val. pirmumo principu.

Stalo žaidimai „Literatūrinis Alias“ ir „Atpažink rašytoją“
Kviečiame išbandyti Ąžuolyno bibliotekos sukurtus žaidimus, kuriuos žaisdami galėsite iš arčiau susipažinti su literatūra ir įstabiais mūsų rašytojais.

Renginio vieta: VDU Botanikos sodas (Ž. E. Žilibero g. 4). Prie senųjų vartų tako, Ąžuolo paunksmėje.

Daugiau apie VDU Botanikos sodo organizuojamą kvapų naktį čia.

Vizuale naudojamos nuotraukos autorė Viktorija Babrė.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.