Kūrybinės dirbtuvės „Vaizduotės praktikos: teatras teatras teatras“

Renginio detalės

Kūrybinių dirbtuvių ciklas ,,Vaizduotės praktikos“ tęsiasi. Šie susitikimai – tai Jūsų ir Jūsų vaizduotės pasimatymai. Kartais tai išėjimas iš komforto zonos, kartais – maloni terapija.

Vasario 26 d., 18 val, Žvaigždžių salėje kalbėsime apie aktoriaus profesijos ypatumus ir buvimą scenoje. Susipažinsime su teatro metodais, skirtais sceninei partnerystei, improvizacijai, personažų bei etiudų kūrimu.

Teatras – puikus ir saugus būdas užčiuopti savo vaizduotės ribotumus ir… juos sutrupinti. Sceninė patirtis – nereikalinga. Kuo daugiau scenos baimės turite, tuo labiau esate laukiami!

Vis dar dvejojat, ar ,,Vaizduotės praktikos“ tikrai Jums? Ateikit, jeigu:

·  ieškote būdų, kaip tapti spontaniškesniais, drąsesniais, kūrybiškesniais;

·  norite naujo žmonių rato;

·  ieškote naujų žaidimų, darbo grupės metodų, nes dirbat su žmonėmis;

·  norite gerinti bendravimo, viešojo kalbėjimo įgūdžius;

·   domitės savityra ir / ar psichologija;

·    norite nemokamų meno terapijos užduočių;

·    pasigendate dinamikos ir žaismingumo rutinoje;

·    esate intravertas;

·    esate ekstravertas;

·     nežinote, kas esate.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukuose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos informacija