Koncertas „Muzikos pasaulyje“


Renginio detalės

2024 m. birželio 12 d., trečiadienį, 18.00 val. kviečiame į Ąžuolyno bibliotekos Žvaigždžių salę (Radastų g. 2, 1 a.) pasiklausyti Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos styginių orkestro koncerto „Muzikos pasaulyje“.

Koncertas „Muzikos pasaulyje“Šis orkestras susikūrė 2020 m. rudenį, ir nuo pat tada jam vadovauja mokytoja Oksana Tunevič. Kolektyve griežia 6–8 klasių jaunieji smuikininkai ir violončelininkai, jie aktyviai dalyvauja gimnazijos organizuojamuose renginiuose: Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalyje „Arco“, mišiose-minėjime „Uždekime žvakę“, kuris vyksta rudenį Vytauto bažnyčioje, gruodžio mėnesį – tradiciniame gimnazijos kalėdiniame koncerte Kauno filharmonijoje, pavasarį –  kompozitoriaus Juozo Naujalio gimimo dienos minėjime ir kt.

Šiais metais jaunajam kolektyvui teko galimybė filmuotis LRT Vilniuje ir pristatyti Kauną kaip kultūros miestą. Visiems orkestro dalyviams tai buvo vertinga bei įdomi patirtis. Nors kolektyvo nariai kiekvienais metais keičiasi, styginių orkestras kaskart paruošia naują programą. Šį sykį kilo idėja pagroti kelis kūrinius ir su solistais, todėl koncerte bibliotekoje kartu su orkestru grieš 8 klasės smuikininkė Smiltė Puidokė (mokytoja Laima Bliujienė), fortepijonu skambins 8 klasės pianistės Ugnė Vaičekauskaitė (mokytoja Aušra Klovaitė-Berezinienė) ir Elžbieta Valčiukaitė (mokytoja Rasa Krėpštienė). Orkestrui akompanuos koncertmeisterė Eglė Kirkaitė. Tikimasi, kad ši graži įgyvendinta idėja taps tradicija ir jaunieji orkestro muzikantai kasmet turės galimybę akompanuoti savo bendraamžiams solistams.

Koncerto programoje skambės klasicizmo, romantizmo ir šiuolaikinių kompozitorių kūriniai.

Maloniai kviečiame!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.