Knygos „Optimizmo architektūra: Kauno fenomenas, 1918–1940 m.“ pristatymas

Renginio detalės

Knygos „Optimizmo architektūra: Kauno fenomenas, 1918 – 1940 m.“ pristatymasKviečiame į knygos „Optimizmo architektūra: Kauno fenomenas, 1918–1940 m.“ pristatymą rugsėjo 20 d., 17 val. Ąžuolyno bibliotekoje, K. Donelaičio g. 8.

Praėjus lygiai metams nuo Kauno modernizmo architektūros įrašymo į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kviečiame susitikti su Optimizmo architektūros koncepcijos kūrėjais ir knygos „Optimizmo architektūra: Kauno fenomenas, 1918–1940 m.“ bendraautoriais dr. Marija Drėmaite (sudarytoja), dr. Vaidu Petruliu ir dr. Giedre Jankevičiūte. Ne kiekviena knyga ir ne kiekviena idėja suranda tokį platų atgarsį visuomenėje, kokį įgijo terminas „optimizmo architektūra“. Išleistas jau trečias 2018 m. pasirodžiusios knygos tiražas, o pati koncepcija tapo UNESCO nominacinės paraiškos pagrindu. Su pašnekovais aptarsime tarpukario Kauno architektūros fenomeną, paveldo pasakojimus ir perteikimą, UNESCO iššūkius ir kitus įdomius dalykus.

Simboliška, kad renginys vyks viename gražiausių tarpukario modernizmo pastatų – buvusiuose Prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kuriuose jau daugiau kaip septynis dešimtmečius veikia biblioteka.

Renginį moderuos Ąžuolyno bibliotekos Kaunistikos grupėje dirbanti istorikė Skaidra Grabauskienė.

Renginio metu bus galima įsigyti knygą ir gauti autorių autografus.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.