„Kitos sapno realybės“. Apie sąmoningą sapnavimą su Rita Bany


Renginio detalės

Rita Bany (Banienė) – viena iš tų, kurie atkurtoje Lietuvoje pramynė šamaniškojo, aktyvaus ir sąmoningo sapnavimo takus. Ąžuolyno biblioteka kviečia jus į paskaitą apie sapnus ir pasąmonę. Kovo 18 d. 18 val. susitikime Ąžuolo salėje! (Radastų g. 2).

Rita Bany prieš 20 metų studijavo sapnų terapiją istoriko, autoriaus Roberto Mosso aktyvaus sapnavimo mokykloje JAV. Tibeto sapnų ir miego jogos mokėsi pas žinomus Tibeto lamas, mokytojus Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje (Namkhai Norbu Rinpoche, Tenzin Wangyal Rinpoche). Taip pat Rita iš anglų kalbos išvertė tokias knygas kaip R. Mosso „Tik trys dalykai. Sapnai, sutapimai, vaizduotė“ ir „Kaip susigrąžinti sielą sapnuojant“, jungisto Roberto Bosnako „Trumpas sapnų kursas“ ir kt. Be to, Rita Banienė parašė kelias autorines knygas sapnų tema: „Sapnų dienoraštis“, „Sapnų takais“, „Sapnų valdovės paslaptys“. Pastarąją bus galima įsigyti susitikimo su autore metu. Lektorė veda užsiėmimus sapnų terapijos tematika, dalijasi sąmoningo sapnavimo technikomis. Per šią paskaitą kalbės apie sąmoningo, arba kitaip skaidraus (lucid dreaming), sapnavimo galimybes ir naudą.

 

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.