Renginio detalės

Juozo Sigito Mureikos knygos „Estetologijos akiračiai. Prasmių kilmės tyrinėjimai“ pristatymas Rugsėjo 26 d., ketvirtadienį, 15.00 val. Ąžuolyno bibliotekos (Radastų g. 2) Ąžuolo salėje (2 a.) vyks susitikimas su prof. habil. dr. Juozu Sigitu Mureika ir „Diemedžio“ leidykloje išleistos jo monografijos „Estetologijos akiračiai. Prasmių kilmės tyrinėjimai“ sutiktuvės. Knygoje autorius plėtoja estetologijos temą, tiriančią ir interpretuojančią pajautos koncepto sampratą, bei santykį su prasmėmis. „Pajauta yra vertybių funkcionavimo visuomenėje ir asmens dvasiniame pasaulyje pamatas, sukuriantis vertybines nuostatas, orientyrus, įsitikinimus bei moralines dvasinio gyvenimo paskatas teikti prioritetą dvasinėms vertybėms“, – teigia autorius.

Kolegų mokslininkų vadinamas naujo humanitarinio mokslo steigėju, savo knygoje profesorius toliau plėtoja ankstesniuose darbuose pristatytą estetologijos projektą: pateikdamas daug įdomių autobiografijos faktų, atskleidžia esminius savo gyvenimo ir mąstymo momentus, kurie turėjo lemtingos įtakos formuojantis estetologijos koncepcijai.

Renginyje dalyvaus knygos autorius prof. Juozas Sigitas Mureika, literatė Ona Suncovienė, dim. plk. Arūnas Dudavičius, bibliotekininkė Marytė Burneikienė. Ats. štabo seržantas Donatas Voveris renginį praturtins gitaros skambesiais.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.