Europos klimato pakto ambasadoriaus Silvestro Dikčiaus paskaita „Klimatas – bijoti ar veikti?“


Renginio detalės

Europos klimato pakto ambasadoriaus Silvestro Dikčiaus paskaita „Klimatas – bijoti ar veikti?“Balandžio 22 diena yra žinoma kaip tarptautinė motinos Žemės diena. Ji simbolizuoja Žemės mėnesio, prasidedančio pavasario lygiadienį (Kovo 20 d.) pabaigą. Todėl šiai dienai paminėti balandžio 22 dieną, 18.00 val. kviečiame į paskaitą apie mūsų aplinką ir bene didžiausio masto žmonijos problemą – klimato kaitą.

Paskaitoje Europos klimato pakto ambasadorius Silvestras Dikčius apžvelgs ne tik dažnai girdimus pavojus, bet ir gilinsis į lokalius klimato kaitos suvokimo procesus, ieškodamas atsakymų į tokius klausimus kaip: „Ar lietuviai kitaip suvokia klimato kaitą palyginus su likusiu pasauliu?“, „Kokius problemos sprendimo būdus žinome ir kaip matuojame jų kuriamą pokytį?“ bei „Kas geriau – keisti visuomenės vartojimo ir mąstymo įpročius ar kurti naujas technologijas?“

Renginio vieta: Ąžuolo salė, 2a., Radastų g. 2

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.