GRUPĖ PILNA. Ekskursija po buvusius Prekybos, pramonės ir amatų rūmus 85-jų atidarymo metinių proga

Renginio detalės

Kviečiame susipažinti su brandžiausiu architekto Vytauto Landsbergio-Žemkalnio projektuotu modernistinės architektūros pastatu, kuris buvo atidarytas 1939 m. vasario 18 d.

Ekskursijos metu pamatysite daug išlikusių autentiškų išorės ir interjero elementų, baldų, meno kūrinių. Išgirsite apie pradingusius paveikslus ir kėdes, atrastas freskas, Senelį iš Kosmoso ir kitas intriguojančias istorijas. Juk pastate veikė Prekybos, pramonės ir amatų rūmai, armijos štabas, generalinis komisariatas, biblioteka…

Ekskursija vyks 2024 m. kovo 20 d. 17 val. K. Donelaičio g. 8, I a. fojė

GRUPĖ PILNA. Kita ekskursija numatoma balandžio mėnesį. Sekite informaciją bibliotekos svetainėje.

el. p. kaunistika@azuolynobiblioteka.lt
tel. +370 37 32 42 44

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.