Ekskursija: knygų saugyklos bokštas (registracija uždaryta)

Renginio detalės

Ekskursija: knygų saugyklos bokštasAukštai ant Parodos kalno, Ąžuolyno bibliotekos bokšte, yra įsikūrusi lankytojams neprieinama knygų saugykla. Tiksliau, tai – didžiausias viešųjų bibliotekų spaudinių fondas Lietuvoje! Festivalio metu kviečiame dalyvauti ekskursijoje po šią knygų karalystę ir sužinoti, kas ir kaip joje saugoma, kaip iš šio fondo knyga nukeliauja iki vartotojo, pamatysite seniausią, mažiausią, didžiausią ir sunkiausią čia esančias knygas, pasigrožėsite miesto panorama, atsiveriančia pro viršutinio saugyklos aukšto langus. Taip pat galėsite išbandyti bibliotekininko profesiją ir surasti iš šio fondo užsakytą knygą!

Festivalio metu bus organizuojamos dvi nemokamos ekskursijos po saugyklą. Vietų skaičius ribotas, todėl kviečiame registruotis. Tai padaryti galite nuo gegužės 24 d., registracijos formą galėsite rasti štai čia.

Ekskursijų data ir laikas:
Birželio 8 d. 13.00–14.30 val.
Birželio 8 d. 15.00–16.30 val.

Registracija uždaryta. Grupė pilna.

Tiksli susitikimo vieta bus pranešta registracijos patvirtinimo laiške.

┌┘┌┘Daugiau informacijos apie festivalį: www.audrafestival.lt

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.