Ekskursija „Biblioteka vaikams: skaityk, išgirsk ir patirk“

Renginio detalės

Ekskursija „Biblioteka vaikams: skaityk, išgirsk ir patirk“ balandžio 24 d. 11 val. kviečia vaikus ir jų tėvelius apsilankyti po Ąžuolyno bibliotekos rekonstrukcijos atsivėrusioje naujoje Vaikų ir jaunimo erdvėje (Radastų g. 2, 1 aukštas). Susipažinsite su gausiu leidinių fondu, pamatysite įdomiausias, naujausias knygas, sužinosite apie čia vykstančias edukacijas, kūrybines dirbtuves, renginius, knygų pristatymus, Kultūros paso programą, VR platformą ir kt.

Registracija tel. +370 37 32 42 25 arba el. paštu vaikai@azuolynobiblioteka.lt

Ekskursijos „Biblioteka vaikams: skaityk, išgirsk ir patirk“ Vaikų literatūros skyriuje organizuojamos kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį, 11 val.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.