Ekskursija „Ąžuolyno biblioteka – praeitis ir dabartis“

Renginio detalės

Renginys pasibaigė 28 vasario 2024

Po rekonstrukcijos atsiverianti Ąžuolyno biblioteka kviečia sugrįžti į modernizuotas ir jaukias, begales atradimų žadančias erdves. Ta proga paruoštos net keturios nuotaikingos, daug naujo ir įdomaus lankytojų akims ir mintims suteiksiančios ekskursijos, kurios nukels į netikėčiausius Mažojo Ąžuolyno praeities epizodus, o jau turimą žinių bagažą papildys įdomiausiais faktais apie Ąžuolyno bibliotekos raidą, ekologinės ir technologinės bibliotekos pažangos istorijos kelią.

Kviečiame registruotis į ekskursijas, kurios vyks vasario 7 (grupė pilna), 10 (grupė pilna), 14 (grupė pilna), 21, 28 d.

Ekskursija „Ąžuolyno biblioteka – praeitis ir dabartis“ nukels į netikėčiausius Mažojo Ąžuolyno praeities epizodus, o jau turimą žinių bagažą papildys įdomiausiais faktais apie Ąžuolyno bibliotekos raidą ir netikėtomis detalėmis iš bibliotekos statybų istorijos. Susipažinsite su modernizuotomis bibliotekos erdvėmis, sužinosite buvusią ir esamą patalpų paskirtį, pamatysite rekonstrukcijos metu išsaugotas autentiškas interjero detales.

Ekskursija subalansuota bibliotekos svečiams, mėgstantiems naujoves su istorijos prieskoniu!

Registracija >>>

Pasirinkite norimą datą, užsiregistruokite ir pasimėgaukite!

Daugiau informacijos: tel. +370 37 32 42 44 arba el. paštu kaunistika@azuolynobiblioteka.lt

Lauksime Jūsų Ąžuolyno bibliotekoje, adresu Radastų g. 2, Kaunas.