Ekskursija „Ąžuolyno biblioteka – praeitis ir dabartis“

Renginio detalės

Po rekonstrukcijos atsiverianti Ąžuolyno biblioteka kviečia sugrįžti į modernizuotas ir jaukias, begales atradimų žadančias erdves. Kartą per mėnesį kviesime Jus į ekskursijas „Ąžuolyno biblioteka – praeitis ir dabartis“.

Kviečiame į ekskursija, kuri vyks gegužės 15 d. 15.00 val.

Ekskursija „Ąžuolyno biblioteka – praeitis ir dabartis“ nukels į netikėčiausius Mažojo Ąžuolyno praeities epizodus, o jau turimą žinių bagažą papildys įdomiausiais faktais apie Ąžuolyno bibliotekos raidą ir netikėtomis detalėmis iš bibliotekos statybų istorijos. Susipažinsite su modernizuotomis bibliotekos erdvėmis, sužinosite buvusią ir esamą patalpų paskirtį, pamatysite rekonstrukcijos metu išsaugotas autentiškas interjero detales. Ekskursija subalansuota bibliotekos svečiams, mėgstantiems naujoves su istorijos prieskoniu!

Ekskursijos trukmė: 45 min.

Grupės dydis: 5–25 asmenys

Informacija tel. +370 37 32 42 44 arba el. paštu kaunistika@azuolynobiblioteka.lt

Lauksime Jūsų Ąžuolyno bibliotekoje, adresu Radastų g. 2, Kaunas.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.