Ąžuolyno skaitytojų klubo bendruomenė: „Skaitagrameriai“

Renginio detalės

Skaitytojų klubasAuganti „Ąžuolyno skaitytojų“ bendruomenė auga ir kviečia susitikti naujoje klubo atšakoje: „Skaitagrameriai“ (16–18 m. jaunimo skaitytojų klubas).

Pirmasis susitikimas – balandžio 11 d. 18 val. Ąžuolyno bibliotekos Galerijoje (4 aukšte). Kviečiame būsimus klubo narius susipažinti su klubo iniciatoriais ir tarpusavyje. Šio susitikimo metu kviečiame kurti klubo taisykles, kurti skaitymo ir susitikimų planą. Į pirmąjį susitikimą galite atsinešti knygą, kurią norėsite pristatyti kitiems klubo nariams. Registruokitės į pirmąjį „Skaitagramerių“ susitikimą RSVP.

Norėdami prisijungti prie Ąžuolyno skaitytojų klubo ar jo atšakų, rašykite knyguklubas@azuolynobiblioteka.lt.

Prisijunkite prie Ąžuolyno skaitytojų bendruomenės ir aktyviai dalyvaukite formuojant mūsų visų skaitytojų klubo ateitį.