Ąžuolyno skaitytojų klubo bendruomenė: „Ant kušetės“

Renginio detalės

„Ąžuolyno skaitytojų“ bendruomenė auga ir kviečia susitikti naujoje klubo atšakoje – populiariosios (ir ne tik) psichologijos skaitytojų klube „Ant kušetės“.Auganti „Ąžuolyno skaitytojų“ bendruomenė auga ir kviečia susitikti naujoje klubo atšakoje – populiariosios (ir ne tik) psichologijos skaitytojų klube „Ant kušetės“.

Pirmasis susitikimas – gegužės 8 d. 18 val. Ąžuolyno bibliotekos Parko skvere (3 aukšte). Apšilimo knyga – Irvino D. Yalomo „Melagis ant kušetės“. Skaitomų knygų temos: individuali, organizacijų, visuomenės psichologija, filosofija, biografijos. Klubo vizija – požiūrio plėtimas, saviugda, priėmimas, augimas, dalijimasis. Susitinkame kas du mėnesius – pirmą mėnesio trečiadienį. Pasimatome!.. nes įdomiau tik gyvenimas.

Norėdami prisijungti prie Ąžuolyno skaitytojų klubo ar jo atšakų, rašykite knyguklubas@azuolynobiblioteka.lt.

Prisijunkite prie Ąžuolyno skaitytojų bendruomenės ir aktyviai dalyvaukite formuojant mūsų visų skaitytojų klubo ateitį.