Ąžuolyno bibliotekoje – II respublikinis kanklininkų etiudų konkursas „Natų žaismas 2024“

Renginio detalės
  • Data:
  • Kategorijos:

II respublikinis kanklininkų etiudų konkursas „Natų žaismas 2024“Spalio 25 d. 10.00 val. Ąžuolyno bibliotekos Žvaigždžių salėje, 1 a. (Radastų g. 2) vyks II respublikinis kanklininkų etiudų konkursas „Natų žaismas 2024“, kuriame gros daugiau nei 60 jaunųjų kanklininkų.

Konkursą „Natų žaismas“ jau antrus metus rengia Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyrius. „Šis konkursas – tai proga Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jauniesiems kanklininkams išbandyti savo muzikavimo galimybes, ugdyti techninius grojimo įgūdžius. Be to, siekiame skatinti pedagogų, mokinių ir tėvų bendradarbiavimą, stiprinti muzikos srities akademinės bendruomenės ryšius.“ – teigia konkurso organizatoriai.

Renginio Ąžuolyno bibliotekoje metu bus išrinkti ir apdovanoti konkurso laureatai.

Įėjimas į renginį nemokamas. Kviečiame pasiklausyti konkurso dalyvių atliekamų kanklių melodijų.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.