Ąžuolyno bibliotekoje – akordeono muzikos koncertas

Renginio detalės

2024 m. kovo 19 d., antradienį, 18 val. Ąžuolyno bibliotekoje (Radastų g. 2, Žvaigždžių salė) skambės akordeono muzika.

Koncertuos Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos akordeonų orkestras „Orkestromanija“, vadovaujamas mokytojos ekspertės Birutės Rušėnienės. Šis orkestras – Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatas, įvairių festivalių bei koncertų dalyvis.

Koncerte skambės G. Hermosos, K. Jenkins, A. Piazzollos, E. Moricone, R. Boss, J. Revaux ir kitų kompozitorių kūriniai.

Daugiau apie orkestro veiklą sužinoti galima Facebook paskyroje „Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos akordeonistai“.

Renginys nemokamas.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.