Grupės „Sakai“ koncertas


Renginio detalės
  • Data:
  • Kategorijos:

Bibliotekos atidarymo mėnuo tęsiasi. Kviečiame sausio 30 d. 18 val. susitikti grupės „Sakai“ koncerte (Radastų g. 2, Žvaigždžių salė, 1 a.).

Grupę „Sakai“ sudaro šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuojanti ir įvairiuose muzikiniuose projektuose kurianti bei grojanti Ieva Raubytė ir Elzė Raubytė, šiemet sėkmingai sudalyvavusi televiziniame projekte „Lietuvos balsas“, šiuo metu studijuojanti Vilniaus dailės akademijoje. Vaikystėje jos kartu lankė muzikos mokyklą, vėliau pasuko studijuoti skirtingų meno krypčių, bet iki šiol abi kuria bei atlieka savo kūrybą. Duetas „Sakai“ vasarą labai sėkmingai sudalyvavo grupių konkurse „Muzikos inkubatorius NOVUS“, kuriame pateko į finalą ir užėmė antrąją vietą.

Labai džiaugiamės nauja pradžia ir nekantraujam pristatyti naujas dainas savo klausytojams! Grojame alternatyvų ir eksperimentinį „dreamy“ popsą, bet esame atsidavusios kūrybinei tėkmei, tad nežinome, kur mūsų kūryba nuves. Savo muzika siekiame įtraukti ir trumpam užmaršinti klausytoją, jog šis galėtų bent minutei pabėgti, pasislėpti nuo kasdienybės ir atgauti kvapą. Kviečiame visus patirti mūsų muziką (Ieva ir Elzė)

Įėjimas į koncertą laisvas, maloniai kviečiame.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.