(199 psl.) Benas Lastauskas ir knygos „Tiems, kurie neskaito“ pristatymas


Renginio detalės

(199 psl.) Benas Lastauskas ir knygos „Tiems, kurie neskaito“ pristatymasBalandžio 8 d., pirmadienį, 17 val. Ąžuolyno bibliotekoje vyks Beno Lastausko knygos „Tiems, kurie neskaito“ pristatymas.

Tiems, kas tingi skaityti – Benas Lastauskas atvyksta į Kauną, užsukit.

Tiems kitiems: Benas Lastauskas Kaune darys stand… Pala, knygos pristatymą? SAVO knygos pristatymą? Ir dar „Tiems, kurie neskaito“? Taip, gal kiek ir netikėta, bet gerb. Benas Lastauskas, tinklaraštininkas, internete dar žinomas kaip vietinis hiparikas, ne tik kad parašė knygą, kurios auditorija galimai neegzistuoja, bet ir atvyksta į Ąžuolyno biblioteką susitikti su tais (ne)skaitytojais. Susitikimo metu aiškinsimės viską – nuo Beno Lastausko asmenybės, jo jaunystės metų iki priklausomybių, stereotipų ir burbulų, kuriuose gyvename. Iš šio pristatymo galima tikėtis siurprizų, nes pokalbį su Benu ves kultūrines jaunimo bangas Kaune dažnai keliančios organizacijos „Kylantis Kaunas“ atstovai Sandra Karnilavičiūtė ir Kazimieras Jasaitis.

Nesvarbu, skaitai ar neskaitai, esi hiparikas, studenčiokas ar šiaip pasimetęs, prisijunk į emocinį roller coaster susitikimą su tinklaraštininku, vienos mažiausiai cenzūruotų lietuviškų knygų autoriumi, rašytoju (?) Benu Lastausku.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.