Mokymų metu dalyviai sužinos kaip sukurti maršrutą įtraukiant lankytinus objektus ir praktiškai išbandys savo sukurtą maršrutą bevaikštant po nuostabų  Ąžuolyno parką. Dalyvių vietų skaičius mokymuose ribotas, todėl būtina registracija į mokymus. Registruotis galite: telefonu: (8 37) 32 42 59 el. paštu: n.stonkiene@azuolynobiblioteka.lt registracijos forma>>

Vaikų rašytojo Vytauto V. Landsbergio kūrybinėse dirbtuvėlėse vaikams bus atskleistos pasakų atsiradimo paslaptys, kaip dainuojant nurimstama, o nurimus iš savų patirčių sukuriama kas nors šviesaus, graudaus arba juokingo. Taip gimsta nauji lapiukai pūkiai ar pelytės zitos. Dažnai vaikai pasiūlo temas ir jų literatūrinius sprendimus – pabūnama ne tik lapiuko, pelytės, arklio, bet ir rašytojo „kailyje“….