Informacija
iBiblioteka
DUK

Skaitymo erdvės

Vaikų ir jaunimo erdvė

1-ajame aukšte lankytojus pasitinka naujiena – pirmąjį kartą iš K. Donelaičio g. 8 persikėlusi Vaikų ir jaunimo erdvė. Čia ne tik turėsite galimybę patogiau, erdviau išsirinkti norimą leidinį, bet ir prisėdus mėgautis skaitymo akimirka šviesioje, jaukioje Vaikų ir jaunimo erdvės aplinkoje, žaisti stalo žaidimus. Šiame aukšte, atsižvelgus į mažųjų auditorijos judrumą, įrengtos specialios grindys, šiek tiek minkštesnės nei įprastas parketas ar akmuo.

Jaunimui nuo 12 metų šioje erdvėje galėsime pasiūlyti išbandyti virtualios realybės (VR) platformą – jaunųjų technologijų entuziastų lauks atrinkti klasikiniai žaidimai ir programėlės. Paslauga bus prieinama su išankstine rezervacija.

Periodika ir grožinė literatūra

2-ajame bibliotekos aukšte rasite einamųjų metų periodiką ir grožinę literatūrą. Pasimėgaukite naujausiais, aktualiausiais žurnalais ir laikraščiais mūsų specialioje periodikos erdvėje, pasinerkite į įtraukiančius grožinės literatūros pasakojimus, kur kiekviena knyga siūlo pabėgti į naujus ir jaudinančius pasaulius.

Periodika
Grožinė literatūra

Teminė literatūra ir Tylioji skaitykla

3-asis aukštas lauks intelektinių nuotykių ieškančių, rimtai nusiteikusių skaitytojų. Čia rasite teminę, profesinę literatūrą bei vienintelę uždarą skaitymo erdvę bibliotekoje – Tyliąją skaityklą, skirtą į nacionalinio publikuotų dokumentų archyvinio fondo leidinių skaitymui. Jei ieškote ramybės ir susikaupimo, mūsų Tyliojoje skaitykloje rasite ramią, netrukdomo skaitymo aplinką, kurioje galėsite mėgautis kiekvienu žodžiu be pašalinio triukšmo.

Teminė literatūra skyrius
Teminė literatūra