Unikalus paveldas „Slaptos 90-ųjų reivų vietos Kaune: subkultūros, muzika, estetika“

Renginio detalės

Vasario 22 dieną, 18 val., Ąžuolyno biblioteka jus pakvies nusikelti trisdešimt metų atgal.  Daug tai, ar mažai? Kaip keitėsi jaunimo erdvės ir kokį palikimą mums paliko 90-ųjų reivo subkultūra Kaune.

Renginio metu prisiminsim Kauno subkultūrų tradicijas iki 90-ųjų (arba XX a. 10-to deš.) ir to dešimtmečio pradžioje susikūrusį neformalų Alternatyvios muzikos klubą, bei pirmuosius jo renginius. Svečiai atskleis, kaip pradinis domėjimasis alternatyviu roku praėjusio amžiaus 90-ųjų antrojoje pusėje virto aistra elektroninei ,,house“ ir ,,techno“ muzikai bei reivo kultūrai apskritai.

Istorijomis dalinsis vienas iš XX a. 10 deš. vakarėlių ,,Pakalnė“ iniciatorių ir rengėjų, šiandien interneto radijo laidos ,,Liūdesys“ autorius Povilas Pauplys, ir tuometinis ,,Mes!“ ir ,,Ore.lt“ žurnalistas, sociologas, dabar Kauno miesto gidas Jonas Oškinis.

Apie „Unikalus paveldas“ :

Penktus metus veikianti Kauno organizacija „Unikalus paveldas“ tiria istorija tampančius šaltinius ir rengia ekskursijas architektūros, paveldo, meno, dailės, muzikos temomis. Prieš tris metus kolektyvo gidai sukūrė pirmą Kauno klubų istorijai skirtą ekskursiją, kurią sėkmingai vedė ir miesto festivalio „Audra“ metu, o praėjusiais metais kartu su VšĮ „Kūrybos vertikalės“ pristatė populiarią ekskursiją po sostinės senamiestį „Slaptais 90-ųjų reivų takais“.

„Unikalus paveldas“ organizuoja ir netradicinę ekskursiją „Dingęs Aleksotas“, kuri vedama su virtualios realybės akiniais (VR) www.facebook.com/unikaluspaveldas.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukuose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.