RENGINYS ATŠAUKTAS. Kviečiame į knygos vaikams „Pagalvinis paršiukas“ pristatymą


Renginio detalės
  • Data:
  • Kategorijos:

Renginys atšauktas. Atsiprašome už nepatogumus ir lauksime jūsų kituose renginiuose.

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. visus mažuosius smalsuolius ir jų tėvelius bei mamytes kviečiame į Ąžuolyno bibliotekos Žvaigždžių salę pirmajame aukšte. Šį kartą į svečius atvyksta tekstų ir muzikos vaikams autorė Eglė Gelažiūtė-Pranevičienė, kuri ne tik pristatys savo pirmąją knygelę vaikams „Pagalvinis paršiukas“, bet ir visą šūsnį dainų!

E. Gelažiūtė-Pranevičienė yra leidyklos „Baltos lankos“ literatūrinio konkurso 3-osios vietos laimėtoja. „Pagalvinis paršiukas“ – pirmoji autorės knyga vaikams, ją iliustravo Philomena Marmion, kuriai ši knyga taip pat buvo pirmoji iliustruota. E. Gelažiūtė-Pranevičienė kuria muziką suaugusiesiems ir vaikams, yra išleidusi keturis solinius albumus, koncertuoja. Baigusi filologijos ir muzikologijos studijas, šiuo metu studijuoja etnologijos krypties doktorantūroje ir tyrinėja lietuvių muzikinį folklorą.

Renginys atviras ir žmonėms, ir paršiukams, ir net vorams! O po jo bus galima įsigyti knygų, gauti autorės (o gal net ir paties Pagalvinio paršiuko) autografą.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.