Parodos kalno istorijos atodangos

Renginio detalės
  • Data:
  • Kategorijos:

Kviečiame susipažinti su Parodos kalno ir apylinkių istorija! Sužinosite, ką buvo galima pamatyti Lietuvos žemės ūkio ir pramonės parodose, kur stovėjo architekto Felikso Vizbaro Baltoji vila, kas gyveno vadinamajame Profesorių name Žemuogių gatvėje ir dar daugelį kitų įdomių ir mažai žinomų istorinių faktų! Per ekskursiją vaikščiosime po Parodos kalno vakarinę dalį, Rūtų, Kauko, Žemuogių, Tulpių ir Aguonų gatves.Kviečiame susipažinti su Parodos kalno ir apylinkių istorija! Sužinosite, ką buvo galima pamatyti Lietuvos žemės ūkio ir pramonės parodose, kur stovėjo architekto Felikso Vizbaro Baltoji vila, kas gyveno vadinamajame Profesorių name Žemuogių gatvėje ir dar daugelį kitų įdomių ir mažai žinomų istorinių faktų! Per ekskursiją vaikščiosime po Parodos kalno vakarinę dalį, Rūtų, Kauko, Žemuogių, Tulpių ir Aguonų gatves.
Laikas: Spalio 3 d. 16.30 val.
Pradžios vieta: aikštelė prie pagrindinių Ąžuolyno bibliotekos laiptų (Radastų g. 2)
Registracija ekskursijai: tel. nr. +370 37 32 42 44, el. paštu kaunistika@azuolynobiblioteka.lt
Nuoroda į registraciją Google formoje: čia.