dr. Dariaus Furmonavičiaus knygos „Lithuania Transforms the West“ pristatymas

Renginio detalės

apkričio 5 d. 18.00 val. Ąžuolyno bibliotekos Ąžuolo salėje (Radastų g. 2, 2 a.) vyks istoriko dr. Dariaus Furmonavičiaus knygos „Lithuania Transforms the West“ pristatymas. Joje analizuojamas Lietuvos išsilaisvinimo iš sovietinės okupacijos procesas, įstojimas ir integracija į NATO (1988–2022 m.), taip pat apžvelgiama Lietuvos įtaka tarptautiniams santykiams ir saugumo stiprinimui Europoje per pastaruosius tris dešimtmečius. Pratarmę knygai parašė Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas prof. Vytautas Landsbergis.Lapkričio 5 d. 18.00 val. Ąžuolyno bibliotekos Ąžuolo salėje (Radastų g. 2, 2 a.) vyks istoriko dr. Dariaus Furmonavičiaus knygos „Lithuania Transforms the West“ pristatymas. Joje analizuojamas Lietuvos išsilaisvinimo iš sovietinės okupacijos procesas, įstojimas ir integracija į NATO (1988–2022 m.), taip pat apžvelgiama Lietuvos įtaka tarptautiniams santykiams ir saugumo stiprinimui Europoje per pastaruosius tris dešimtmečius. Pratarmę knygai parašė Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas prof. Vytautas Landsbergis. Renginį moderuos žurnalistas, publicistas Vidmantas Valiušaitis.

Po pristatymo bus galima įsigyti knygą.
Maloniai kviečiame dalyvauti!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.