Kviečiame susipažinti su didžiausiu viešųjų bibliotekų spaudinių fondu Lietuvoje! Sužinosite, kas ir kaip jame saugoma, kaip iš šio fondo knyga nukeliauja iki vartotojo, pamatysite seniausią, mažiausią, didžiausią ir sunkiausią čia esančias knygas, pasigrožėsite miesto panorama, atsiveriančia pro viršutinio saugyklos aukšto langus. Taip pat turėsite galimybę išbandyti bibliotekininko profesiją ir surasti iš šio fondo užsakytą knygą….

Ar įmanoma nemokant japonų kalbos apeiti visą Japonijos Šikoku salą, apjuostą 1200 km ilgio henro keliu, skaičiuojančiu daugiau nei 1000 metų? Kaip nuvykti ir ką pamatyti Nepale – aukščiausiai šioje planetoje esančioje šalyje? Balandžio 23 d. 18.00 val. Žvaigždžių salėje, 1 a., užburiančiais kelionių įspūdžiais dalinsis aistringas keliautojas Evaldas Karalius.   Renginio metu bus fotografuojama…