Ekskursija „Ąžuolyno biblioteka – praeitis ir dabartis“

Ekskursija „Ąžuolyno biblioteka – praeitis ir dabartis“.

Gegužės 15 d. 15 val. kviečiame į ekskursiją „Ąžuolyno biblioteka – praeitis ir dabartis“, kuri nukels į netikėčiausius Mažojo Ąžuolyno praeities epizodus, o jau turimą žinių bagažą papildys įdomiausiais faktais apie Ąžuolyno bibliotekos raidą ir netikėtomis detalėmis iš bibliotekos statybų istorijos. Susipažinsite su modernizuotomis bibliotekos erdvėmis, sužinosite buvusią ir esamą patalpų paskirtį, pamatysite rekonstrukcijos metu išsaugotas autentiškas interjero detales. Ekskursija subalansuota bibliotekos svečiams, mėgstantiems naujoves su istorijos prieskoniu!

Ekskursijos trukmė: 45 min.

Grupės dydis: 5–25 asmenys

Informacija ir registracija tel. +370 37 32 42 44 arba el. paštu kaunistika@azuolynobiblioteka.lt

Lauksime Jūsų Ąžuolyno bibliotekoje, adresu Radastų g. 2, Kaunas.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.