2022-12-23 „Jono Meko kūrybos ir palikimo svarbiausi bruožai“

Jono Meko kūrybos ir palikimo svarbiausi bruožai bus aptarti diskusijoje, kuri vyks 2022 m. gruodžio 23 d. Diskusija prasidės 17 val. ir vyks Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, III a. Renginių salė). Diskusijos vedėja bus prof. Dalia Kuizinienė, o dalyvaus humanitarinių mokslų daktaras Ramūnas Čičelis, Jono ir Adolfo Mekų palikimo studijų centro darbuotojai Indra Drevinskaitė ir Evaldas Timukas.Jono Meko kūryba deramai įvertinta, pelnė daugybę prestižinių tarptautinių ir Lietuvos apdovanojimų bei premijų. Jis bendravo ir kūrė su tokiomis garsenybėmis kaip Johnas Lenonas, Yoko Ono, Andy Warholas, Salvadoras Dali, Jurgis Mačiūnas ir kt. Šiuolaikinį meną ir kiną lemia ne tik jo paties darbai, bet ir jo įkurti „New American Cinema” bei „Anthology Film Archives”. Jono Meko knygos – ne mažiau subtilios nei kinas.Renginys nemokamas, tačiau bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojama, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.Jei norite sužinoti daugiau apie renginį, galite apsilankyti šiose svetainėse: