Informacija
iBiblioteka
DUK

Renginių erdvės

Žvaigždžių salė

142 vietų bibliotekos pagrindinė renginių salė, interjeru nukelianti tarsi į erdvę po žvaigždėtu rugpjūčio nakties dangumi ir svajingai įtraukianti į ten vykstantį veiksmą. Salė suprojektuota 1 aukšte, kad būtų patogus priėjimas tiek mažiems tiek dideliems. Šioje erdvėje organizuojami įvairūs renginiai, koncertai, rodomi filmai. Salė aprūpinta modernia garso ir apšvietimo įranga, kad kiekvienas galėtų patirti pačius maloniausius kultūrinius potyrius.

Žvaigždžių salė

Ąžuolo salė

50 vietų kamerinė renginių ir susitikimų erdvė, tarsi iš Mažojo ąžuolyno parko interjeru persikelianti į jaukią ąžuolo medžiu kvepiančią salę, skirtą jaukiems, kameriniams susitikimams, klubinei veiklai, knygų pristatymams, koncertams ar kitiems renginiams lankytojų atokvėpiui ir įkvėpimui.

Ąžuolo salė

Galerija

4-ajame Ąžuolyno bibliotekos aukšte įrengta Galerija – atvira erdvė, kurioje susitinka kūrėjai ir meno mylėtojai. Padidintas parodų erdvės plotas suteikia geresnes galimybes rengti įvairias personalines, grupines, temines, apžvalgines parodas, taip įsiliejant į Kauno miesto kultūros sklaidą ir prisidedant prie menininkų talento plėtotės. Ekspozicinėje erdvėje įrengta nauja paveikslų pakabinimo sistema, modernus apšvietimas, pakylos skulptūroms, taip pat yra galimybė transliuoti video projekcijas. Siekdama pritraukti kultūros ir meno profesionalus, Ąžuolyno biblioteka sudaro galimybes Lietuvos ir užsienio šalių kūrėjams, kultūros institucijoms. Esame pasirengę būti tarpininkais buriant gyvybingą ir atvirą santykį tarp reprezentuojančių save menininkų ir bibliotekos lankytojų.

Teikti prašymus rengti parodas bibliotekos Galerijoje galite el. paštu parodos@azuolynobiblioteka.lt.