Pavargai nuo košmarų? Pasinerk į magišką Yangsze Choo „Naktinio tigro“ pasaulį!

Savaitės knygos rekomendacija

Labas.
Neišsivaduoji nuo košmarų?
Kviesk sapnų valgytoją.

Knygos pavadinimas: „Naktinis tigras“
Autorė: Yangsze Choo
Žanras: istorinis romanas, magiškasis realizmas
Pirmą kartą išleista: 2019 m.
Puslapių skaičius: 366 p.
„Goodreads“ vertinimas: 3,86 iš 5 ⭐️

Kodėl verta skaityti šią knygą?

„Naktinis tigras“ – magiškas ir paslaptingas romanas, nukeliantis skaitytojus į 1930-ųjų Malają. Knyga pasakoja apie vienuolikmetį tarną Reną, kuris turi atlikti savo mirusio šeimininko paskutinį norą, ir jauną šokėją Dži Lin, kuri netikėtai aptinka šokių partnerio paliktą „suvenyrą“. Pindama kinų mitologiją, paslaptis bei istorinius faktus, Yangsze Choo kuria įtraukiantį pasakojimą apie likimą, meilę ir žmogiškąsias pastangas išgyventi.

Įdomiausios mintys iš knygos:

🌟 „Maniau, kad esame šokolado dėžutės šeima. Išoriškai ryškiai įpakuota, o viduje sklidina lipnios tamsos.“
🌟 „Ne, sapnų valgytojas yra gyvūnas vaiduoklis. Jei sapnuojate košmarus, galite jį tris kartus pašaukti, kad suvalgytų blogus sapnus. Tačiau turite būti atsargūs. Jei jį šauksitės per dažnai, jis taip pat suvalgys jūsų viltis ir ambicijas.“

Kam patiks ši knyga?

📖 Mėgstantiems istorinius pasakojimus su magiškojo realizmo elementais.
📖 Ieškantiems gilių ir paslaptingų istorijų apie likimą ir žmogaus siekius.
📖 Besidomintiems Azijos kultūra ir mitologija.

Užsisakykite per ibiblioteka.lt
Yangsze Choo „Naktinis tigras“

Diskusija:

💬 Kaip manote, kokią įtaką kinų mitologija ir magiškasis realizmas turi šioje knygoje? Ar jums patinka istorijos, kuriose susipina realybė ir fantazija?

Kitos rekomendacijos (lietuvių ir anglų kalbomis):

📚 Karen Russell „Swamplandia!“
📚 Amitav Ghosh „The Hungry Tide“
📚 Khaled Hosseini „Tūkstantis saulių skaisčių“

📅 Sekite mus kitą savaitę su naujomis rekomendacijomis!

Ieškote kitų panašių knygų? Užpildykite „Bibliotekininkas rekomenduoja“ anketą ir gausite asmeninių rekomendacijų.