Nori rašyti, bet nežinai, nuo ko pradėti? Stepheno Kingo „Apie rašymą“ turi atsakymus!

Savaitės knyga

Labas.
Dar nepradėjai rašyti?
Nesibaimink!
Stephenas Kingas šįkart neišgąsdins.

Knygos pavadinimas: „Apie rašymą. Memuarai apie amatą“
Autorius: Stephen King
Žanras: autobiografija, kūrybinis rašymas
Pirmą kartą išleista: 2000 m.
Puslapių skaičius: 251 p.
„Goodreads“ vertinimas: 4,34 iš 5 ⭐️

Kodėl verta skaityti šią knygą?

„Apie rašymą“ – ne tik vienas iš geriausių kūrybinio rašymo vadovų, bet ir asmeninis Stepheno Kingo atsiminimų rinkinys, atskleidžiantis jo kelionę nuo vaikystės iki tapimo vienu garsiausių šiuolaikinių siaubo žanro rašytojų. Kingas dalijasi savo rašymo proceso paslaptimis, patarimais ir įžvalgomis, kurios gali būti naudingos tiek pradedantiems, tiek patyrusiems rašytojams. Leisdama asmeniškai, nuoširdžiai žvilgtelėti į rašytojo gyvenimą, knyga įkvepia ir motyvuoja skaitytojus.

Įdomiausios mintys iš knygos:

🌟 „Pati baisiausia akimirka visada būna prieš pat pradedant.“
🌟 „Rašymas nėra gyvenimas, bet manau, kad kartais jis gali padėti sugrįžti į gyvenimą.“

Kam patiks ši knyga?

📖 Mėgstantiems Stepheno Kingo kūrybą ir norintiems daugiau sužinoti apie jo gyvenimą bei rašymo metodus.
📖 Norintiems pagerinti savo rašymo įgūdžius ir ieškantiems praktinių patarimų bei įkvėpimo.
📖 Besidomintiems literatūros kūrimo procesu ir rašytojų kasdienybe.

Užsisakykite per ibiblioteka.lt
Stephen King „Apie rašymą. Memuarai apie amatą“

Diskusija:

💬 Kokie Stepheno Kingo patarimai jums pasirodė patys naudingiausi? Ar jaučiate, kad ši knyga pakeitė jūsų požiūrį į rašymą?

Kitos rekomendacijos (lietuvių ir anglų kalbomis):

📚 Natalie Goldberg „Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją“
📚 Sandra Bernotaitė „Laisvojo rašymo elementai“
📚 Anne Lamott „Bird by Bird“

📅 Sekite mus kitą savaitę su naujomis rekomendacijomis!

Ieškote kitų panašių knygų? Užpildykite „Bibliotekininkas rekomenduoja“ anketą ir gausite asmeninių rekomendacijų.