Atverk magiškojo realizmo paslaptį su Dianos Setterfield „Kartą prie upės“

Savaitės knyga

Labas.
Nežinai, kas slepiasi Temzės upėje?
Atverk magiškojo realizmo paslaptį.

Knygos pavadinimas: „Kartą prie upės“
Autorė: Diane Setterfield
Žanras: istorinis romanas, magiškasis realizmas, mistika
Pirmą kartą išleista: 2018 m.
Puslapių skaičius: 544 p.
„Goodreads“ vertinimas: 3,95 iš 5⭐️

Kodėl verta skaityti šią knygą?

„Kartą prie upės“ – kerintis ir paslaptingas pasakojimas, nukeliantis skaitytojus į Viktorijos laikų Angliją, kur Temzės upė tampa magiškų įvykių liudininke. Diana Setterfield meistriškai atkuria to laikotarpio dvasią su visais kultūriniais bei socialiniais niuansais, jos detalūs aprašymai kuria autentišką atmosferą. Tyrinėdama paslapčių, stebuklų ir žmogiškų ryšių temas, knyga sujungia realybę su stebuklais, o daugybė veikėjų su savo istorijomis, paslaptimis ir troškimais praturtina pagrindinį siužetą – taip skaitytojai gali rasti atpažįstamų žmogiškų patirčių.

Įdomiausios mintys iš knygos:

🌟 „O dabar, mielas skaitytojau, istorija baigta. Atėjo laikas tau dar kartą pereiti tiltą ir grįžti į pasaulį, iš kurio atėjai. Ši upė, kuri yra ir nėra Temzė, turi tekėti toliau be tavęs. Tu jau pakankamai ilgai čia vaideniesi, o be to, tikrai turi savo upių, kuriomis turi rūpintis?“
🌟 „Yra istorijų, kurias galima pasakoti garsiai, yra istorijų, kurias reikia pasakoti pašnibždomis, ir yra istorijų, kurios apskritai niekada nepasakojamos.“

Kam patiks ši knyga?

📖 Mėgstantiems istorinius pasakojimus su magiškojo realizmo elementais.
📖 Ieškantiems gilių ir prasmingų istorijų apie žmonių ryšius ir gyvenimo paslaptis.
📖 Besidomintiems Viktorijos laikų Anglija ir jos paslaptinga atmosfera.

Užsisakykite per ibiblioteka.lt
Diane Setterfield „Kartą prie upės“

Diskusija:

💬 Kaip manote, kokią reikšmę šiame pasakojime turi upė? Ar tikite, kad stebuklai gali įvykti realiame gyvenime, kaip tai vaizduojama knygoje?

Kitos rekomendacijos:

📚 Gabriel García Márquez „Šimtas metų vienatvės“
📚 Matt Haig „Vidurnakčio biblioteka“
📚 Diane Setterfield „Tryliktoji pasaka“

📅 Sekite mus kitą savaitę su naujomis rekomendacijomis!

Ieškote kitų panašių knygų? Užpildykite „Bibliotekininkas rekomenduoja“ anketą ir gausite asmeninių rekomendacijų.