Alternatyvi Antikos istorija moterų balsuose

Knygos pavadinimas: „Elektra“
Autorė: Jennifer Saint
Žanras: mitologinis, istorinis romanas
Pirmą kartą išleista: 2022 m.
Puslapių skaičius: 291 p.
„Goodreads“ vertinimas: 3,69 iš 5 ⭐️

Kodėl verta skaityti šią knygą?

„Elektra“ – įspūdingas ir įtraukiantis romanas, pateikiantis žinomą graikų mitologijos istoriją iš moterų perspektyvos. Jenniferė Saint meistriškai pasakoja apie tris garsias moteris – Klitemnestrą, jos dukrą Elektrą ir Trojos princesę Kasandrą – ir jų išgyvenimus Trojos karo fone. Šis romanas tyrinėja keršto, aistros bei likimo temas ir atskleidžia, kaip šios stiprios moterys kovoja už savo vietą pasaulyje, kuriame dominuoja vyrai.

Įdomiausios mintys iš knygos:

🌟 „Toks žmogus vietoj faktų kalba poezija ir galvoja, kad sako aukštesnę tiesą, nors viskas, ką jis kuria, yra fantazija.“
🌟 „Aš iš tiesų turėjau pranašystės dovaną, kurią man į burną įkvėpė pats Apolonas. Bet niekas niekada nepatikės nė vienu mano žodžiu.“

Kam patiks ši knyga?

📖 Mėgstantiems graikų mitologiją, bet šiuolaikinį rašytojų balsą.
📖 Ieškantiems gilių ir stiprių moterų veikėjų pasakojimų.
📖 Besidomintiems Antikos istorija.

Užsisakykite per ibiblioteka.lt
Jennifer Saint „Elektra“

Diskusija:

💬 Kaip manote, kaip Jenniferės Saint perpasakojimas pakeitė jūsų suvokimą apie klasikinius mitus? Kodėl moterų pasakojimai yra tokie pat svarbūs, ką jie atskleidžia?

Kitos rekomendacijos:

📚 Madeline Miller „Kirkė“
📚 Madeline Miller „Achilo giesmė“
📚 Pat Barker „Mergelių tyla“ ir „Trojos moterys“

📅 Sekite mus kitą savaitę su naujomis rekomendacijomis!

Ieškote kitų panašių knygų? Užpildykite „Bibliotekininkas rekomenduoja“ anketą ir gausite asmeninių rekomendacijų.