Michael Greger „Kaip nenumirti. Maistas, padedantis išsaugoti sveikatą ir gydyti ligas“

Michaelas Gregeris, gydytojas ir knygos „Kaip nenumirti. Maistas, padedantis išsaugoti sveikatą ir gydyti ligas” autorius, nagrinėja 15 ligų, kurios dažnai yra mirtinos, tokių kaip vėžys, cukrinis diabetas, hipertenzija, Parkinsono liga ir kt., priežastis. Remdamasis moksliniais tyrimais, jis parodo, kaip pakeitus mitybos įpročius ir gyvenimo būdą. Galime išvengti receptinių vaistų, chirurginio gydymo ir kitų gydymo būdų. Lėtinės ligos yra šiuolaikinio pasaulio problema, ir jų sustabdymas yra didelis iššūkis. Tinkamai pasirinktas maistas yra pirmoji prevencinė priemonė nuo dažniausiai pasitaikančių lėtinių ligų.
Ši knyga yra išsamus praktinis vadovas, kuriame rasite patarimų, kokius produktus įtraukti į savo racioną, kaip maitintis sveikiau ir gyventi ilgiau. Michaelas Gregeris remiasi moksliniais tyrimais ir pateikia praktinius patarimus, kaip pakeisti savo mitybos įpročius ir gyvenimo būdą, kad išvengtumėte dažniausiai pasitaikančių lėtinių ligų. Tai yra vertingas išteklius tiems, kurie nori išlaikyti gerą sveikatą ir gyventi ilgiau.

Užsakyti leidinį