Informacija
iBiblioteka
DUK

Juliane Marie Schreiber „Ich möchte lieber nicht“

Juliane Marie Schreiber „Ich möchte lieber nicht“

Pozityvus mąstymas gali būti vertingas, tačiau jis nėra visagalis sprendimas, o kartais net gali būti žalingas. Knyga, apie kurią kalbama, yra kvietimas pasipriešinti laimės prievartai, kuri yra mūsų laikų ideologija.
Patarėjai ir šiltas dušas gali skatinti mus nusiteikti pozityviai, tačiau pozityvumo teroras gali būti erzinantis ir apsunkinti mūsų gyvenimą. Tai gali silpninti mūsų sanglaudą, o politines problemas suprasti kaip asmeninę nesėkmę. Tai rodo ne tik psichologiniai tyrimai, bet ir istorija.
Knyga siūlo priešintis laimės prievartai ir pasirinkti kitą kelią. Autorius teigia, kad maištas ir pyktis gali būti progreso variklis, o pasaulį pakeitė ne laimingieji, o nelaimingieji. Ši knyga gali priversti susimąstyti ir padėti suprasti, kad tiesa gali skaudinti, tačiau tai yra svarbu siekiant pažangos.
Knyga, apie kurią kalbama, yra Vokietijos žurnalo „Der Spiegel” bestseleris, o jos svarbą pabrėžia žinomi asmenys, tokiu kaip Slavoj Žižek ir Shahak Shapira. Tai yra vertingas išteklius tiems, kurie nori suprasti, kaip pasipriešinti laimės prievartai ir pasirinkti kitą kelią.

Užsakyti leidinį