Informacija
iBiblioteka
DUK

Jolita Bernotienė, Onutė Grigaitė „Džiaugsmo virtuvė. Metai pagal šventąją Hildegardą”

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

Šv. Hildegarda Bingenietė buvo ypatinga kūrėja, vienuolė, mistikė, žolininkė ir filosofė, kuri savo epochą pralenkė universalumu ir todėl gali būti vadinta moteriškąja Leonardo da Vinci pirmtake. Jolita Bernotienė ir Onutė Grigaitė knygoje „Džiaugsmo virtuvė“ supažindina su Šv. Hildegardos biografija ir jos puoselėta sveika mityba.

Knygoje rasite 56 šiuolaikiškai interpretuotus patiekalų receptus, kuriuos įkvėpė Šv. Hildegarda, taip pat 28 sezoninių augalų iš laukų, pievų, daržų ir sodų aprašymus. Gerai žinomi ir visiems pažįstami augalai savyje slepia neįtikėtinas istorijas ir dar neatrastus skonius. Tai pamirštas, bet gardus sezoninis augalinis maistas, kuris natūraliai gydo ir teikia džiaugsmą.

Jolita Bernotienė yra istorijos ir gastronomijos entuziastė, Vilniaus miesto gidė, knygų „Karalienės Bonos virtuvė“ ir „Ponios Smetonienės virtuvė“ sumanytoja ir bendraautorė. Onutė Grigaitė yra gamtos mokslų daktarė, ekologė, tirianti augmeniją ir knygos „Raiste“ bendraautorė, taip pat gamtos gidė.

Užsakyti leidinį