Informacija
iBiblioteka
DUK

Joanna Faber, Julie King „Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

Knyga „Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų“ yra puikus išteklius tėvams ir mokytojams, norintiems pagerinti savo bendravimo su mažaisiais įgūdžius. Joanna Faber ir Julie King dalijasi žaismingai iliustruotomis tėvų ir mokytojų istorijomis, kurios padeda suprasti, kaip taikyti bendravimo strategijas, kad vaikai geriau klausytųsi ir bendrautų.
Knygoje pateikiamos bendravimo strategijos yra skirtos mažiesiems – 2–7-erių metų amžiaus vaikams. Jos padeda tėvams ir mokytojams spręsti kasdienius sunkumus, su kuriais susiduria auginant vaikus. Knygoje pateikiami patarimai, kaip kalbėti su vaikais, kad jie geriau klausytųsi, kaip išreikšti savo mintis ir jausmus, kaip padėti vaikams išmokti bendrauti ir bendradarbiauti su kitais.
Remiantis knygoje siūlomomis technikomis, tėvai gali užmegsti tvirtesnius santykius su savo vaikais ir užaugins savimi pasitikinčias, linkusias bendradarbiauti asmenybes. Knyga taip pat padeda suprasti, kaip vaikai mąsto ir kaip jų protas veikia, kad tėvai galėtų geriau suprasti savo vaikus ir bendrauti su jais efektyviau.
Galutinis tikslas yra padėti tėvams ir mokytojams sukurti teigiamą ir sveiką aplinką, kurioje vaikai gali augti ir vystytis, o tėvai gali jaustis patenkinti savo auginimo procesu. Knyga „Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų“ yra vertingas išteklius visiems, kurie nori pagerinti savo bendravimo su vaikais įgūdžius.

Užsakyti leidinį