Informacija
iBiblioteka
DUK

Daniel Stevens „Naminė duona”

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

 

Knyga „Naminė duona” yra praktiškas ir išsamus duonos kepimo vadovas, parašytas autoriaus Danielio Stevenso. Ši knyga suteiks jums informacijos apie duonos kepimo reikmenis, miltų rūšis ir sudedamąsias dalis, kurios reikalingos sėkmingam duonos kepimui. Skaitydami šią knygą išmoksite kepti įvairias rūšis duonos, tokių kaip natūrali duona, itališka fokačija, turkiškas paplotys, čiabata, bandelės, spurgos, kruasanai ir sausainiai.

Be to, knygoje rasite patarimų, kaip taisyklingai raikyti kepalėlį, laikyti ir atšviežinti duoną. Tai yra svarbios žinios, kurios padės jums išmokti ne tik kepti skanią duoną, bet ir ją tinkamai prižiūrėti.

Duona yra vienas iš svarbiausių maisto produktų, kuris suteikia organizmui reikalingų angliavandenių ir kitų maistinių medžiagų. Kepant duoną savo rankomis, jūs ne tik suteikiate savo organizmui reikalingų maistinių medžiagų, bet ir patiriate malonumą iš savo rankų darbo vaisiaus. Be to, kepant duoną savo namuose, jūs taip pat sutaupote pinigų, kurie būtų išleisti perkant duoną iš parduotuvės.

Galutinai, knyga „Naminė duona” yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išmokti kepti skanią ir sveiką duoną savo namuose. Tai yra praktiškas ir informatyvus vadovas, kuris padės jums tapti sėkmingu duonos kepėju.

Užsakyti leidinį