Angela Ahola „Slapti žmonių motyvai“

Įvertink knygą!
[Bendrai: 0 Vidurkis: 0]

Švedų psichologė Angela Ahola knygoje „Slapti žmonių motyvai“ klausia – kas žmones motyvuoja? Ko iš tiesų visi nori? Kodėl mums taip rūpi, ką apie mus galvoja kolegos ar artimieji? Kodėl svajodami išsiskirti iš minios nuolat lyginame save su kitais?
Knygos autorė mano, kad žmones veda trys motyvai: siekiai užmegzti santykius, pakelti savo statusą hierarchijoje ir įgyti naujų žinių. Šie trys pirminiai žmogaus poreikiai ne tik pastūmėjo žmoniją į kosmoso amžių, bet taip pat valdo mūsų asmeninį, socialinį ir profesinį gyvenimą. Jie yra tokie stiprūs, kad lemia mūsų mintis ir elgesį ir tada, kai apie juos net nenutuokiame.
Perskaitę knygą sužinosite, kaip toksiškus santykius paversti teigiamais, realiai įvertinsite savo stipriąsias ir silpnąsias puses, suprasite, ar jūsų santykiai nėra destruktyvūs, išmoksite efektyviai ir sėkmingai siekti tikslų tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime.

Užsakyti leidinį